Jezus’ Oproep tot Actie

Jezus: Het is niet mijn doel om een nieuwe religie te beginnen of ervoor te zorgen dat één religie de toonaangevende religie in het Aquariustijdperk wordt. In plaats daarvan zou ik willen dat mensen uit alle religies en uit het gebied van wetenschap een nieuw paradigma omarmen, een nieuwe bewustzijnsstaat, een nieuwe benadering van het leven. Mensen kunnen deze nieuwe benadering binnen de context van de religie of cultuur uitdrukken waarin zij zich thuis voelen.

Daarom stel ik niet de formatie van een nieuwe religie of een nieuwe kerk voor. In plaats daarvan stel ik voor twee organisaties te vormen. Laat mij die organisaties beschrijven.


Een stichting voor het spirituele erfgoed
Zoals ik vele malen op deze website gezegd heb, is de bron van alle ware religies de Opgevaren Schare die als de spirituele leraren van de mensheid werkzaam zijn. Ik heb ook uitvoerig uitgelegd dat het probleem met alle religies is dat religieuze of spirituele leringen pionnen worden in de aanhoudende menselijke machtsstrijd.

Een georganiseerde of orthodoxe religie gaat vaak geloven dat ze een bepaalde spirituele lering bezit en daarom het recht heeft er de baas over te zijn. Dit is een volkomen misvatting. Geen enkel mens en geen enkele menselijke organisatie kunnen het rechtmatige bezit claimen van een spirituele lering die door de Opgevaren Schare is gegeven. Zelfs wij, de Opgevaren Schare maken geen aanspraak op het eigendomsrecht, omdat in werkelijkheid alle waarheid van God komt. Niettemin is mijn punt hier dat geen enkel mens of organisatie ooit aanspraak zou moeten maken om het alleenrecht op Gods waarheid te bezitten.

Daarom stel ik voor een volledig onafhankelijke organisatie op te richten met de opdracht religieuze leringen uit elke religie en cultuur te verzamelen, te bewaren en te publiceren. Sommige mensen zijn op de hoogte van de Bibliotheek van Alexandria die in de oudheid bestond. Deze bibliotheek bevatte alle spirituele en mystieke leringen die in de oude wereld werden aangetroffen. Het was werkelijk een schat voor elke spirituele zoeker en ze werd vernietigd door degenen die een dogmatische benadering van religie hadden aangenomen.

Daarom stel ik een organisatie voor die uitsluitend ten doel heeft het moderne equivalent van de Bibliotheek van Alexandria te zijn. Ik stel voor dat deze organisatie ernaar streeft alle spirituele en religieuze leringen te verzamelen die in het verleden beschikbaar zijn geweest, die op dit moment beschikbaar zijn en die in de toekomst beschikbaar komen. De organisatie zal deze leringen dan bewaren en een fysieke bibliotheek in het leven roepen waar mensen toegang tot de spirituele leringen hebben.

Deze organisatie kan zowel boeken verkopen als een online bibliotheek in het leven roepen waardoor mensen via het Internet toegang tot spirituele leringen krijgen.

Deze organisatie zal elke spirituele lering als werelderfgoed beschouwen. Ze zal deze leringen aan iedereen beschikbaar stellen zonder enige beperking op te leggen over hoe mensen deze leringen gebruiken. Natuurlijk spreek ik niet over het overtreden van de auteursrechten. Ik zeg alleen maar dat de bibliotheek, leringen beschikbaar zal stellen zonder zich te bemoeien met het gebruik van die leringen door mensen. Met andere woorden, ze zal niet zo optreden als sommige religies die het gebruik dat mensen van hun spirituele leringen maken, proberen te beperken. Vanzelfsprekend moet de nieuwe organisatie juist zorgen voor publieke druk om alle archieven die spirituele leringen bevatten, te openen.


Een organisatie van universele geesten
De andere organisatie die ik graag gevormd zou willen zien is een organisatie die de bedoeling heeft het gewaarzijn van de mensen van het universele pad naar God te vergroten die alle religies, evenals de wetenschap, transcendeert.

Als je de leringen die ik op deze website gegeven heb, bestudeert, zul je zien dat ik, Jezus Christus, niet verscheen om de christelijke religie te stichten die op dit moment het religieuze leven van de westerse wereld beheerst. De essentie van mijn missie was om het gewaarzijn van de mensen van een universeel pad naar een hogere bewustzijnsstaat te vergroten. Deze bedoeling is precies dezelfde bedoeling als die van iedere andere religie. Er is geen concurrentie in de Hemel en er zou geen concurrentie onder de religieuze organisaties op aarde moeten zijn.

Wanneer je bereid bent voorbij de ongelofelijke hoeveelheid rivaliteit en vijandigheid te kijken die door de orthodoxe religie is opgewekt, zul je beseffen dat het ware doel van God is om mensen naar een grotere staat van gewaarzijn en begrip te verhogen.

Wij, de Opgevaren Schare, dienen als spirituele leraren en ons is de taak gegeven dit grotere begrip naar voren te brengen. Daarom stel ik een organisatie voor die zich wijdt aan het tot stand brengen van een universeel begrip van het leven.

Deze organisatie moet een groter begrip van God promoten, een groter begrip van mensen en een groter begrip van de relatie tussen mensen en God. Het moet ook een groter begrip van de materiële wereld omvatten, waaronder de verbinding tussen spirituele en materiële wetten. De organisatie moet het begrip van mensen vergoten over de ware rol van wetenschap en religie, zodat wetenschap en religie worden gezien als elkaar aanvullend in plaats van elkaar onderling uitsluitend. (voor meer, klik hier). (volgt later)

Dit kan gedaan worden door twee aspecten in één organisatie, of de organisatie kan in twee afdelingen gesplitst worden. De organisatie moet een individueel en een universeel aspect hebben.


De individuele tak
Het individuele aspect van de organisatie is afgestemd op het verhogen van het gewaarzijn van mensen van het persoonlijke pad dat naar spirituele groei leidt. Dit aspect van de organisatie richt zich op de individuele mens en hoe iemand zijn of haar bewustzijn kan verhogen. Deze tak van de organisatie is geen kerk of religieuze organisatie.

Het streeft ernaar een universeel begrip van het spirituele pad naar God voort te brengen. Mensen uit iedere religie, of zonder religie, kunnen dit begrip gebruiken binnen de context van hun bestaande geloofssystemen en organisaties. De organisatie voorziet in begrip, kennis en ondersteuning zonder een lidmaatschap van een bepaalde kerk te eisen.


De universele tak
Het universele aspect van de organisatie concentreert zich op het tot stand brengen van een algemeen besef van het universele begrip dat alle religies, evenals de wetenschap, transcendeert. De taak van deze tak van de organisatie is om mensen de universele aspecten achter alle religies te laten zien en daardoor te beseffen dat verschillende religies elkaar aanvullen in plaats van elkaar onderling uitsluiten.

De organisatie moet ook inzicht verschaffen in de universele zoektocht naar waarheid wat de drijvende kracht achter zowel wetenschap als religie is. Daarom moet de organisatie de taak op zich nemen om mensen te helpen inzien dat wanneer men een universele benadering van het leven omarmt, er geen conflict tussen wetenschap en religie is.


Een universele broederschap
Om kort te gaan, ik stel een organisatie voor die toegewijd is aan het vergroen van het begrip van mensen van de universele aard van God, die werkelijk alle verdelingen en door mensen gemaakte idolen overstijgt.
Ik ben Jezus Christus en ik ben slechts één lid van een groot team spirituele leraren, dat met de mensheid samenwerkt. Sommige van mijn collega’s hebben alle kleine en belangrijke religies gesponsord en andere collega’s hebben de wetenschap gesponsord.

 Wij weten dat miljoenen zielen op innerlijke niveaus voorbereid zijn om tot een bewuste herkenning te komen van de universaliteit achter wetenschap en religie. Wij weten dat deze zielen vrijwillig aanboden in deze tijd naar de aarde te komen, omdat zij wensten te helpen een universeel paradigma, een universeel geloofssysteem naar voren te brengen dat zal verzekeren dat het Aquariustijdperk een gouden eeuw van vrede, voorspoed en vooruitgang wordt.

Ik vraag je om oprecht te proberen diep in je hart te kijken en te overwegen of jij misschien tot die groep zielen behoort die plechtig beloofd hebben te helpen het universele paradigma van het Aquariustijdperk naar voren te brengen. Als jij jezelf herkent als behorend tot die groep, bepaal dan welke uiterlijke activiteiten je bereid bent te ondernemen als gevolg van deze herkenning.

Ik geef zeker toe dat dit een enorme taak is die de betrokkenheid van veel mensen zal vereisen. Toch moeten we ergens beginnen en ik moedig je aan om je niet overweldigd te voelen. Als jij je wilt inspannen om je op je hogere zelf af te stemmen, zul je innerlijke leiding gaan ontvangen over jouw persoonlijke rol in een dergelijke organisatie.

Om de bijzonderheden van de organisaties die ik heb beschreven te bepalen, moedig ik je aan om meer vragen te stellen en ze aan deze website te richten. Verwacht echter niet dat je alle antwoorden via deze website zult ontvangen. In werkelijkheid moeten de meeste antwoorden van de mensen komen die herkennen dat zij deel van deze missie uitmaken. De antwoorden moeten komen door hun innerlijke afstemming op hun hogere zelf. Het moet komen door hun individuele Christusschap.


Waarom doet Jezus deze oproep?

Je zou je kunnen afvragen waarom ik, Jezus Christus, de oproep doe voor een dergelijke universele organisatie en waarom ik dit doe in een context die mensen helpt de ware leringen van Christus te begrijpen. De uitleg is simpel.

Ik was de spirituele hiërarch voor het Vissentijdperk. Ik kwam om de spirituele fundering voor het Aquariustijdperk te leggen. De sleutel om de gouden eeuw van Aquarius tot stand te brengen is dat mensen een universele benadering van God en van het leven moeten omarmen. Mensen kunnen alleen een dergelijke benadering omarmen door hun individuele Christusschap. Het Christusbewustzijn is de enige universele benadering van God.

In werkelijkheid zijn de termen ‘Christus’ en ‘Christusbewustzijn’ geen begrippen die tot de christelijke religie behoren. Het zijn universele termen die ontstonden lang voordat het christendom een formele religie werd. Als je echter de voorkeur geeft aan universelere termen, gebruik dan ‘hoger bewustzijn’ en ‘hoger zelf’.

De sleutel om het nieuwe tijdperk binnen te halen is dat mensen de spirituele lessen, die ze in het oude tijdperk hadden moeten leren, volledig moeten leren. De les van het Vissentijdperk was de les van het individuele Christusschap, waardoor mensen zichzelf als zonen en dochters van God zien.

Alleen door het Christusschap kunnen mensen de universele broederschap die in de hemel gevonden wordt, begrijpen en omarmen en daardoor dat broeder- en zusterschap naar de aarde brengen. Een kind moet leren kruipen voordat het kan leren lopen. Het is nu tijd dat alle mensen opstaan en het pad van persoonlijk Christusschap bewandelen.

Alleen door boven de relativiteit en dualiteit van het menselijke denken uit te stijgen, kunnen mensen het universele paradigma omarmen, de universele religie van Aquariustijdperk.

Copyright © 2012 by Kim Michaels